A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Izrael - Diskuze

Původní dotaz

Izrael-Mrtvé moře-Jeruzalém

30.11.-0001 00:00:00 | Kimi
Kimi
krásne napísané,inšpirovala si ma :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
tomas
09.09.2014 10:47 5.102.246.***
Re:  

izrael nieje iba o koflikte aj vojne. ale aj o mieri a o spolunazivani roznych narodou a zidov s celeho svete. jednoznacne by som doporucoval ked uz sme tam zajst aj na sinaj a do jordanska. v izrael staci prenajat si auto stiahnut si gps offline, prenajat si gps si tam drahe. v jeruzaleme sme mali sprievodcu mladeho slovaka zena ho nasla cez facebook. teraz sa tam da letiet skoro zadarmo z budapesti. enjoy

peto radovan
15.08.2013 13:27 109.230.37.***
bolo to zaujimave  

jeruzalem sa iste oplati navstivit, niesom vobec veriaci, ale toto mesto ma dostalo. mal som tam aj celkom v pohode sprievodcu slovaka, skuste ho najst cez facebook a da sa tam aj teraz za lacno letiet s budapesti :-D

• Anonym (3)
  • Anonym (8)
zelda 14.04.2013 18:52

Závidím každému , kdo se právě chystá do Jeruzaléma. Hned bych tam jel znovu. Strávili jsme tam krásné tři dny, od rána až do noci naplněné zážitky. Tu zapomenutou igelitku na eilatském přechodu jsme skutečně zažili. Reakce vojáků byla skutečně blesková. A když se vraceli, jejich křečovité úsměvy vypovídaly o obrovském stresu, ve kterém denodenně žijí. Jinak moc nevěřte svým průvodcům. Vyprávějí turistické báchorky, které většinou neodpovídají pravdě. V jeruzalémě i na Masadě je obvykle všechno zcela jinak, než průvodci vykládají. Každá historie se dá upravit tak, aby odpovídala nějaké ideologii. A je jedno, jestli se jedná o judaismus,křesťanství, či islám. Nicméně výlet do Izraele je přes to vše obrovský zážitek. Pro bližší informace odkazuji na své stránky www.oknodosveta.webnode.cz

• Anonym (3)
  • Anonym (9)
Neregistrovaný uživatel
06.04.2012 14:11 92.62.224.***
Re:  

ahoj

• Anonym (2)
  • Anonym (7)
Kirscha_2 25.11.2010 13:47

ááách, jsem si také zavzpomínala. Krásně napsané, vtipné, úžasné. Děkuji :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
Helenmuma 07.08.2010 14:08

Super napsané, už aby byl říjen, úplně jsem se tam viděla. :)

• Anonym (3)
  • Anonym (8)
kesus 12.11.2008 14:50

Hezky napsáno, před rokem jsme přesně stejný rituál absolvovali také, takže se mi vše znovu vybavilo a na chvíli se ocitla zpět.Díky.

• Anonym (3)
  • Anonym (10)
kangasero 29.10.2008 23:30

Hmm,zase někdo od koho se můžu učit psát cestopis... ;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (19)
Kimi 09.10.2008 14:14

Jarmulka (kipa) muze byt jakakoliv, latkova, papirova nebo hackovana, oddeluje cloveka od nebe a Boha a vyjadruje tim uctu. Obecne se rika zakryta ramena a kolena, ja mela radeji dlouhe plataky rukavky mi nepomohly, kvuli vetsimu vystrihu jsem si musela vzit svetr, v pripade nouze zenam pujcuji na zahaleni velke satky, ale radeji mit sve lehke obleceni a vse zahaleno:)

• Anonym (3)
  • Anonym (9)
Begonia 01.10.2008 18:21

To jako triko s krátkým rukávem? A když bude mít svou čepičku, takovou jakoby háčkovanou, arabskou? A já můžu mít 3/4 kalhoty nebo dlouhé?
Do Egypta jedeme za 3 týdny a nechci tahat moc věcí, ale co by se dalo dělat :-D

• Anonym (4)
  • Anonym (14)
Zpět na všechny diskuze