A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Izrael - Diskuze

Původní dotaz

izraelské razítko v pase

18.09.2009 13:30:12 | HV
HV
Ahojky, nevíte někdo které země je problém navštívit když je v pase izraelské razítko? Plánujeme na zimu Maledivy nebo Dominikánskou republiku a nevím, jestli si máme raději nechat udělat nový pas. Díky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
22.03.2018 19:04 188.167.251.***
Re: izraelské razítko v pase  

Už to bylo napsáno asi stokrát. Tak postoprvé - NENÍ TO PROBLÉM.
Možná se vás zeptají na to, co jste tam dělali (turistika, dovolená ap.), velice pravděpodobně se ptát ani nebudou.

Problém může být pouze iránské vízum, ale i s tím tě do Izraele pustí (akorát těch otázek bude o hodně víc)

Neregistrovaný uživatel
22.03.2018 10:40 213.235.188.***

Dobrý den,
v lete se chystáme do Tel Avivu, nevite prosim jestli je problém razitko v pase z Egypta, Tunisu a Maroka.
Dekuji

Hanka
11.05.2014 19:50 37.188.231.***
Izraelské razítko do pasu  

Ve dnech 01.-09.2014 jsme se zúčastnily poznávacího zájezdu do Izraele a Jordánska. Po příletu do Tel Avivu dostanete kartičku se vstupním vízem, tedy žádné razítko do pasu. Při překročení izraelsko-jordánských hranic dostanete papírek s razítkem. Při cestě nazpět ovšem na izraelské straně vybrali pasy hromadně a všem je orazítkovali... :-( Při odletu z Tel Avivu opět vložená kartička s výstupním vízem.

Neregistrovaný uživatel
04.11.2013 20:27 109.230.41.***

ahojte, chcem sa opýtať...letim do Australie cez Dubaj kde budem len 3 hodiny na letisku čakať na prestup a mám v pase pečiatku z Izraela myslite že to bude nejaky problem?..po pripade... viza do australie mam udelene na ten pas kde mám tu pečiatku...ak by som si dala urobit na rychlo novy pas a spravila to tak, že v Dubaji by som ukazala novy pas bez pečiatok a v australii ,,starý,, pas stále platný na ktorý mám udelené tie visa to sa dá aj tak spraviť? ďakujem.

• Anonym (6)
Jarda007 08.07.2012 11:55

Zdravím,

takže nakonec poletíme na konci roku s Qatar přes Doha, znamená to tedy, že izraelské razítko by vůbec nemělo vadit? Jako zatím jsem narazil jednou jedinkrát, kdy se popisoval problém v SAE, ale člověk se radši ujišťuje.

Děkuji

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
webbiecz 17.12.2011 20:56

Však je to taky mnohem lepší odpověď, než když některé dámy turistky zasněně vypráví o svém příteli animátorovi Ahmedovi, se kterým se při západu slunce procházely na pláži v Hurghadě ;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Evelína 04.12.2011 17:30

Díky moc, tak to jsem ráda, že si memusím dělat nový pas. Přesně taky já, za šnorchlováním a památkama, a tak jim to klidně na hranicích i řeknu :-) .

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
webbiecz 02.12.2011 18:15

Razítka z Egypta problém nebývají. Samozřejmě se na ně mohou zeptat a je docela pravděpodobné, že to udělají. Ale že by vás kvůli tomu nenechali odletět, případně vás nechtěli vpustit do Izraele, to si nemyslím. Svého času jsem létala do Egypta docela dost kvůli potápění a zdželi mě kvůli tomu jen jednou. Ptali se v podstatě jen na to, proč jsem byla tolikrát v Egyptě a co jsem tam dělala :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
Evelína 30.11.2011 15:57

Chci se zeptat, jestli nebudu mít problém při pohovoru na letišti při cestě do Izraele, když mám v pase jen samá razítka a víza Egypta (asi 6), abych nebyla třeba nějaká podezřelá, a nevrátili mě hned z letiště. Přece jen jejich vzájemné vztahy nejsou zrovna teď nejlepší.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
webbiecz 13.10.2011 20:54

Víc pasů je jedna z možností, druhá pak nechat si izraelské vízum natisknout na papír a ten vložit do pasu. Když pak opustíte Izrael, je jen na vás, co s papírem uděláte. Úplně bez razítka to ale nejde :-)

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu