A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Izrael - Diskuze

Původní dotaz

pohovor na letisti v Tel avivu

| jirka123
jirka123
Ahoj cestovatele,rad bych se zeptal jak je to s pohovotama (emigracni) na letisti v Tel avivu? Je to tak drsny jak se pise na internetu? Dekuji zaodpovedi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
06.03.2019 14:42 91.195.107.***
Re: pohovor na letisti v Tel avivu 

Tak už prosím Vás nechte přírodní bohatství v zemi kam patří, aby to mohli obdivovat i lidé co přijedou po Vás. Nedělejte ze sebe čecháčky O:-)

delfin_brb 27.06.2014 17:28

To je vcelku bezne, 3 hodiny jsem s nimi sice nikdy netravil, ale muze to byt ponekud delsi, nez je ve svete bezne. Me se ptali na veci, na ktere nemohli znat odpoved ani si je overit. Nekdy ani nejde o to, co clovek odpovi, ale jak :)

• Anonym (1)
Petra
27.06.2014 16:32 94.229.91.***

Ahoj,
já mám zkušenosti docela špatné, na kontrolu jsem přišla jako první a odcházela jsem jako poslední. Přiletěla jsem bez iPadu a bez kufru. Jela jsem za kamarádem a chtěli vědět úplně všechno, dokonce jsem jim musela ukazovat i naše konverzace, facebookové profily, dost se vyptávali na něj i na mě. Dokonce mu i volali a nemohli se dovolat, proto jsem zůstala na kontrole 3 hodiny a pak si mě šli ještě prověřit do jejich kanceláře. I po cestě zpátky jsem měla problém. Kamarád se mnou navíc byl a vše vysvětlil a pořád to bylo ještě málo.
Letos se chystám znovu (teď už za přítelem :) ), tak snad to půjde konečně hladce :)

osmak 21.06.2014 21:41

Zdravím, opravuji předešlou zprávu - vrátili jsme se 19.5.2014.
Já doporučuji příchod na letiště v Tel Avivu o 3 hod určitě dříve a pokud se chcete podívat do shopů tak ještě o víc. Letěli jsme s Wizzairem. Rozdíl myslím není. První kontrola s tím pohovorem - to byla alespoň 4 řadá a byli jsme namíchaní bez rozdílů všichni. Prostě jak kdo přišel, tak se řadil.

• Anonym (1)
hemis
20.06.2014 11:13 213.194.217.***

opravuji.....příchodu na letiště více než 3 hodiny??

hemis
20.06.2014 11:12 213.194.217.***

Můžu se zeptat zda jste letěli s EL AL nebo jinou let. společností?? Je rozdíl v tom s jakou společností letíte??Doporučujete dobu příchodu na letiště více než hodiny??

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
osmak
19.06.2014 20:13 78.45.24.***
pohlednice z Betlemu 

Jen pro zajímavost - pohlednice z Betlému poslaná na Slovensko dorazí za 24 dní. (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
16.06.2014 21:06 78.45.24.***

19.6.14 jsme se vrátili, pohovor byl ok, 3 hod před - vraceli jsme auto - pak dlouhá fronta a pohovor, jméno, kdo balil kufr, kdo nám něco dal , kde jsme kupovali věci, jestli je v kufru něco od někoho a máme to dát někomu dalšímu, jestli je v kufru něco , co my chceme někomu dalšímu dát a tak. Nic hrozného. Pak jde označený kufr na rentgen a byl zařazen do kontroly. Další fronta - takže už jsme počítali s tím, že neodletíme. Pak ale vyhlásili, že let do Prahy a vzali nás na tu kontrolu hned. Tam jsem kufr otevřela a ta kontrolorka koukala na monitor a přesně ukazovala místa, která ji zajímala. Na otázku co to je / ukázala na tašku plnou soli z mrtvého moře / jsem nevěděla co mám říct. Jestli nebude problém, že jsem si to tam nalámala. Ale šlo spíš o to, zda mi to někdo nedal. Pak taky chtěla vědět, kde jsem konkrétně kupovala tu kosmetiku, tak jsem říkala vše po pravdě a mohla jsem balit a jít na odbavení. Pak začala velká honička, jde se ještě na několik dalších kontrol, ale ty už jsou bez otázek. Výsledek - na posuvných schodech jsme běželi, abychom to naše letadlo stihli. Ale vše dopadlo dobře a myslím, že se tam ještě podíváme.

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
jirka123 15.06.2014 13:48
pohovor na letisti v Tel avivu 

Ahoj cestovatele,rad bych se zeptal jak je to s pohovotama (emigracni) na letisti v Tel avivu? Je to tak drsny jak se pise na internetu? Dekuji zaodpovedi

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu